Kontakt
Sklepy
Ulubione
Koszyk 0
  1. Komfort

Magazynier

SKLEPY KOMFORT S.A. O firmie

3 500 - 4 200 zł

brutto / mies.

Stryków
Umowa o pracę
Pełny etat
Pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Sprawne przyjmowane dostaw
  • Obsługa skanera
  • Praca z programem WMS
  • Załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP
  • Dbałość o porządek w magazynie
  • Inne prace magazynowe

Podział czasu pracy

80%

Prace magazynowe

20%

Obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy zmianowej (III zmiany)
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Sprawna organizacja pracy własnej

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

ubezpieczenie na życie

zniżki na firmowe produkty i usługi

parking dla pracowników

możliwość uzyskania uprawnień

bony świąteczne

karta sportowa

zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

udział w eventach

bezpłatny dojazd do pracy z terenu Łodzi

premia do 10% wynagrodzenia podstawowego

nagroda za polecenie pracownika – 1000 zł brutto

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.