1. Strona główna

Wypożyczenie odkurzacza piorącego


Wypożycz odkurzacz piorący za symboliczną złotówkę!


Twój dywan potrzebuje odświeżenia, wykładzina lub chodnik jakby poszarzały, a tapicerka wydaje się przykurzona? Najwyższa pora na generalne porządki! Aby podłoga albo fotel służyły Ci przez lata, musisz pamiętać o odpowiedniej konserwacji i regularnym czyszczeniu.


Jeśli planujesz czyszczenie dywanów, ale brakuje Ci odpowiedniego sprzętu, pomocna okaże się komfortowa wypożyczalnia odkurzaczy piorących! Ty masz chęci? My mamy odpowiednie wyposażenie! W sklepach KOMFORT możesz wynająć specjalistyczny odkurzacz za jedyne 1 zł!

SPRAY BOY to odkurzacz piorący, który pomoże Ci doprowadzić pokrycie podłogowe do porządku. Oferowane przez nas urządzenia są w pełni bezpieczne dla Twojej podłogi – nie powodują przemoczenia dywanu, a dzięki wykorzystaniu podciśnienia zamiast zwykłych szczotek wirujących, nie niszczą jego włókien.


Co zrobić, żeby wypożyczyć odkurzacz piorący za symboliczną złotówkę? Poniżej znajdziesz listę niezbędnych kroków:


Krok 1: ZAMÓWIENIE

Skontaktuj się telefonicznie z najbliższym sklepem KOMFORT, by zapytać o dostępność odkurzacza. Lista sklepów dostępna jest tutaj.

Bywa, że z usługi można skorzystać od ręki, czasem jednak – szczególnie w okresie przedświątecznym – na odkurzacz trzeba będzie poczekać. W takim przypadku najlepiej wcześniej zarezerwować termin wypożyczenia.


Krok 2: ODBIÓR

Przyjedź w umówionym terminie do sklepu. Koniecznie zabierz ze sobą dwa dokumenty ze zdjęciem i zgodnym adresem zameldowania – będą niezbędne do dokonania formalności. Na miejscu zostaniesz również poproszony o pozostawienie zwrotnej kaucji w wysokości 300 zł.


Krok 3: ŚRODEK PIORĄCY

Kup odpowiedni środek piorący. Warunkiem wypożyczenia odkurzacza jest zakup specjalistycznego koncentratu do wykładzin. Na każdą dobę wypożyczenia odkurzacza należy zaopatrzyć się w jedno opakowanie wybranego środka. Cena jednej butelki preparatu to 59,99 zł. Jedno opakowanie wystarcza do wyczyszczenia ok. 30-40 m2 powierzchni dywanów, wykładzin czy tapicerki (również samochodowej). 


Krok 4: CZYSZCZENIE

Zabierz odkurzacz do domu. Przed użyciem zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi.


Krok 5: ZWROT

Zwróć odkurzacz w wyznaczonym terminie, by odzyskać pozostawioną w sklepie kaucję.


Krok 6: SATYSFAKCJA

Ciesz się odświeżoną, czystą podłogą! :)